.:HABER DETAY:. 18.08.2011 

Tuğba Özerk, "Aklımda Sen Varsın"

Türk pop müziğinin bayan vokallerinden Tuğba Özerk, yeni albümü "Aklımda Sen Varsın" ile müzik marketlerde yerini aldı. Albümde 9 şarkı ve 1 remix olmak üzere toplam 10 şarkı yer alıyor.

Ferdi Tayfur ve Zerrin Özer'in yorumlarıyla klasikleşen "Gönlümün Sultanısın" isimli şarkı, albümde Tuğba Özerk'in yorumuyla yeniden hayat buluyor. Ayrıca "Mis Gibi" şarkısının müziği Can Tosun'a; "Gönlümün Sultanısın" Bayram Şenpınar'a, albümdeki diğer tüm söz ve müzikler ise Tuğba Özerk'in kendisine ait.

Müzik direktörlüğünü ve aranjörlüğünü Kıvanç K.'nın üstlendiği "Aklımda Sen Varsın"da, 4 şarkının aranjörlüğünü de Caner Tepecik yaptı.

Albümün ilk video klibi, Burak Ertaş tarafından "İlan" isimli çıkış şarkısına çekildi. 25 kişilik bir ekiple gerçekleşen çekimler, Film Sokağı Stüdyoları'nda tamamlandı.

1.İlan
2.Aklımda Sen Varsın
3.Çocuk Yapalım mı
4.Mis Gibi
5.Ciddi Ciddi
6.Bir Varmış Bir Yokmuş
7.Ahir Ömrüm
8.Şeytanın Ortağı
9.Gönlümün Sultanısın
10.Şeytanın Ortağı (Remix)


Facebook'ta Paylaş

Okunma: 3184


19. sayfadaki diğer haber başlıkları
Hadise`den Yeni Single
son olarak "biz burdayız" isimli single ile sevenlerinin karşısına çıkan hadise, hayranlarının sabırsızlıkla beklediği yeni single'ı "visal"i 15 mart cuma günü piyasaya çıkarıyor. sözleri İsra gülümser'e, bestesi tolga görsev'e ait olan "visal" isim   »»Devami
TNK`dan Yeni Albüm " Melankoli"
tnk, 2010 yılında yayınladığı "söyle ruhum" albümünün ardından, prodüktörlüğünü kendilerinin üstlendiği "melankoli" isimli yeni stüdyo çalışmasını 5 mart'ta müzik severlerin beğenisine sunuyor. kayıtları, ankara'da, 6 ayda tamamlanan "melankoli" a   »»Devami
Müslüm Gürses, Vefat Etti!
başsağliği uzun süredir tedavi gören ve yaklaşık 4 aydır yoğun bakımda olan, arabesk'in babası olarak bilinen müslüm gürses yaşamını yitirdi. radyo gabile olarak kendisine allah'dan rahmet, sevenlerine başsağlığı diliyoruz.
Teşekkürler Yonca Evcimik!
2 mart 2013 saat 21:00'de eren' ın konuğu olan,samimiyetiyle, hayvansever ruhu ve içtenliğiyle, tüm dinleyicilerini kendini hayran bırakan yonca evcimik'e radyo gabile ekibi ve dinleyicileri adına teşekkür ediyor, sanat hayatında başarılar diliyoruz.   »»Devami
Müslüm Gürses'in Durumu Kritik!
uzun süredir tedavi gören ve yaklaşık 4 aydır yoğun bakımda olan, arabesk'in babası olarak bilinen müslüm gürses, yaşamını solunum cihazına bağlı olarak riskli şekilde sürdürüyor.. radyo gabile olarak kendisine acil şifalar diliyoruz..

12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26